FC Viktoria Mar. Lázně vs SK Jankov

Datum a čas konání: 23.9.2017 15:00

Proti Aritmě opět vítězně!

Druhá výhra v sezoně!

Je za námi čtvrté kolo čtvrté nejvyšší soutěže, ve kterém jsme zamířili do našeho hlavního města a stadion týmu SK Aritma Praha!

Zápas začal pro Viktoriány zcela jinak než dosavadní tři odehrané duely a už od prvních minut museli odrážet útoky Vokovických, kterým se nepodařilo najít skulimu v pevné obraně a naopak právě Viktoriáni udeřili jako první. V 8.minutě do po pěkné kombinaci dostal do úniku Tomáš Kabelák a křižnou střelou překonal domácího brankáře Rondzika. Poté se ale iniciativy ujali znovu domácí a našim hráčům nenechali ani trochu prostoru pro navýšení skóre. Až dvě minuty před koncem prvního poločasu se po rohovém kopu Kavalíra podařilo ohrozit opět Rondzikovu svatyni a to po nastřelení břevna a dvou tyčí. Do šaten se ale nakonec šlo za stavu 0:1 pro Viktoriány.

Druhý poločas navázal na ten první. Viktoriáni v čele s Kavalírem, Lattischem a Kafkou nenechali Aritmu a hlavně jejich brankáře vydechnout. Pak ale nastala 63.minuta a nenápadný volný přímý kop skoro z poloviny hřiště, který po zmatku ve vápně skončil až za zády Šmejkala a zápas tak začínal od začátku. Aritma se opět dostala na koně a Šmejkal v bráně hasil jednu šanci za druhou. V 73.minutě měli Pražané na kopačkách asi největší gólovku zápasu, ale z malého vápna hráč Aritmy bránu přestřelil a my tak přestáli asi nejtěžší část zápasu. Z následného brejku se totiž po kombinaci na pravé straně hřiště dostal k centru Sadílek a přesným míčem našel volného Holuba, který krásným volejem nedal domácímu brankáři šanci a vrátil vedení na naší stranu. Za dalších deset minut se Viktoriáni radovali po třetí, kdy po závaru v malém vápně Aritmy dostal míč do branky Patrik Kavalír a upravil tak skóre na 1:3. To ale ještě nebylo vše! V 90.minutě si vokovický záložník pohrál se třemi hráči Viktorky a vybojoval volný přímý kop z hranice velkého vápna, který Glasnovič proměnil a upravil tak skóre na konečných 2:3 pro Viktoriány!!